תודה רבה על מילוי השאלון

איזה כיף! עברנו את השלב הראשון,  אנחנו בקרוב נעבור על הפרויקט שלך וניצור איתך קשר.

  סטודיו ארונה.

[במה אנחנו מתמחים]

אתר תדמית

אתר תדמית מהווה למעשה כרטיס ביקור דיגיטלי ובו ניתן למצא מגוון שירותים של בית העסק במטרה לתת מידע נוסף לקהל הקיים ולגייס קהל חדש.

אתרי חנות

יצירת חנויות אינטרנטית הכוללת סליקה מהירה נוחה ובטוחה, מעקב זמין אחר המכירות, יצירת קטלוג מוצרים, ניהול מלאי, קביעת מחירים, מבצעים ועוד.

תחזוקת אתרים

אתרים הם דבר דינאמי לכן צריך לקחת בחשבון את תחזוקת אתר, שכולל בתוכו עדכון תוספים ותבניות, טיפול בתקלות, גיבויים ועוד.

עיצוב אתרים

עיצוב אתר ייחודי ומקורי לעסק שלכם, תוך חשיבה מתמדת על חווית המשתמש, שמירה על ממשק ידידותי לשימוש. הקפדה על הפרטים הקטנים, חדשנות ואסתטיקה ברמה גבוהה.

הנגשת אתרים

לפי החוק בישראל, אתר חייב להיות נגיש גם לאנשים אשר סובלים מלקות ראיה או מגבלה פיזית, אנחנו מתמחים בבנית אתרים נגישים ובאתרים שצריכים טיפול בנושא.

UI/UX

התמקדות בחווית המשתמש, מהצד העיצובי - בחירת צבעי האתר והמראה הכללי, ומהצד הפיסכולוגית, מיקום הכפתורים, גודל התפריט וכו האתר צריך להיות גם יפה אך גם נוח וברור למשתמש

ניהול אתרים

אנו מעניקים שירותי ניהול אתרים, ניהול חנויות, העלאת מוצרים, ניהול תכני האתר, ניהול פורומים ועוד, למעשה אנחנו נטפל בכל ענייני האתר

קידום אורגני SEO

קידום אתרים היא הדרך של האתר להגיע למיקום גבוה יותר בגוגל ולהפוך לאתר ממיר וככל שהאתר יקבל חשיפה רבה יותר כך הוא ימשוך לתוכו לקוחות פוטנציאלים. קידום אורגני הנו ערוץ מניב עבור עסקים רבים- הגדלת החשיפה, מיקום האתר במנועי החיפוש הינם פקטור חשוב בהצלחת האתר.

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן שיווקים שישתלבו בצורה מיטבית לסגנון האתר שלכם וקהל היעד שלכם. בנוסף, אנו כותבים מאמרים מקצועים בכל תחום על מנת לקדם משמעותית את חשיפת האתר בגוגל.

אם בא לכם לצבור קצת ידע

דילוג לתוכן